Izdelek je bil uspešno dodan v vašo košarico
Količina
Cena skupaj
Ups,0artikle v košarici. V košarici je 1 izdelek.
Skupaj produktov
Skupaj dostava:  Je treba določiti
Cena skupaj
Nadaljuj z nakupovanjem Nadaljujete na blagajno
Novo Znižana cena! 150 Metrov FTTH Optični En Način Simplex Eno Jedro GJYXCH SC UPC, da SC UPC Spustite Kabel Patch Kabel s 3 Jeklene Žice Povečaj

150 Metrov FTTH Optični En Način Simplex Eno Jedro GJYXCH SC UPC, da SC UPC Spustite Kabel Patch Kabel s 3 Jeklene Žice

€10.15

Nov izdelek

barve črna
Združljiv Huawei
Jeklene Žice 3 Jeklene Žice Krepitev
Dolžina 150 m 150 meters
Blagovna Znamka FEIBEREY
Material Plašča LSZH
Vstavljanje izgubo Manj kot 0,3 dB
Vlakna Tipa Singlemode Simplex
Ime izdelka Optični Spustite Kabel Patch Kabel
Številka Modela SC UPC - SC UPC 150 M
Tip Kabla Self-podprte GJYXCH
Fiber Jedro Eno Jedro
Uporaba Zunanji FTTH CATV Projekta
2018 Vroče Prodaje Hitra dostava
Tip Konektorja SC UPC - SC UPC
Original Popolnoma Nov in Originalen
Velikost 150 Meters

The fiber optic spustite kabel patch kabel, ki ima dva priključka, v vsakem koncu kabel usb, da vzpostavite povezavo; podaljšek kabel je en kabel s spojnikom.Priključki so z SC tip, keramične ferrule, da se polirani kot UPC .A SM convertion patch kabel je z dveh različnih priključkov.

FTTH Optični patch kabel je sestavljen tako, optična komunikacijska enota, krepitev kosov in tulec sestavo, ki je dal optične komunikacijske enote v sredi, na obeh straneh vzporedno postavite dva koren nekovinski krepitev člani ali kovinski krepitev komponenta fosfat jeklene žice, končno stisnite črni plašč v kabel.

Ta vrsta spustite kabel je eno vlaknin, tri jeklene žice okrepiti, 150 metrov, dolžina,

Če potrebujete .

Če potrebujete .

Če potrebujete .

Če potrebujete .

Če potrebujete .

Če potrebujete .

Če potrebujete .

Značilnosti: Posebne upogibanje odpornost optični, ponujajo večjo pasovno širino in izboljša prenosno omrežje značilno, zlahka doseže 100 M na sekundo, in spoznali, je širokopasovno omrežje, CATV in telefon kombinacija treh mreže.Dva vzporedno krepiti kosov, da kabel je dobro stiskanje učinkovitost, zaščito optičnih vlaken.Kabel preprosta konstrukcija, lahka teža, funkcija je močna.Edinstven groove design, enostavno ločevanje, v priročno, enostavno namestitev in vzdrževanje

Specifikacija:

Vstavljanje Izguba: ≤0.3 dB

Vrnitev Izguba: PC≥45dB UPC≥50dB APC≥60dB

Iskanja Partnerja Čas: Nad 1000

Temperatura: -40°C~+60°C

Natezna Trdnost: 45kg

Za Testiranje Vibracij:

Oznake: VLAKEN, ftth, ftth orodje, 4 optični kabel, fiber usmerjevalnik, inno prikaz 7, lase kika, UPC, notranji fiber optic spustite kabel, d povezavo.

Napiši mnenje

150 Metrov FTTH Optični En Način Simplex Eno Jedro GJYXCH SC UPC, da SC UPC Spustite Kabel Patch Kabel s 3 Jeklene Žice

150 Metrov FTTH Optični En Način Simplex Eno Jedro GJYXCH SC UPC, da SC UPC Spustite Kabel Patch Kabel s 3 Jeklene Žice

Podobni izdelki